APPLE HILLSIDE #3 +420 778 503 113

O projektu

 

JEDNÁ SE O DVA MODERNÍ, NÍZKOENERGETICKÉ RODINNÉ DOMY S DISPOZICÍ 4+KK | GARÁŽÍ | TERASOU, KAŽDÝ S UŽITNOU PLOCHOU 146 M2 A ZAHRADOU.

Každý dům je rozdělen do dvou podlaží:

  • 1.NP – veliký obývací pokoj (41 m2) s kuchyňským koutem (možno řešit ostrůvkem s varnou deskou a stropní digestoří) a vstupem do zahrady, koupelna s toaletou a sprchovým koutem, komora pod schodištěm, předsíň a garáž (zásuvka pro elektromobil).
  • 2.NP – tři ložnice, prostorná koupelna s vanou, sprchou a toaletou.

Dále je možné využít podkroví jako úložný prostor (ideální např. na lyže a sezónní oblečení).

V domech jsou instalovány rekuperační jednotky RECUAIR s řízeným systémem větrání s rekuperací, který zajišťuje automatickou a neustálou výměnu vzduchu mezi interiérem a venkovním prostředím bez tepelných ztrát. Elektrický kotel je napojený na podlahové vytápění s možností regulace teploty pro jednotlivé místnosti. Dále je zde tepelné čerpadlo, které zajišťuje pohodlné a efektivní vytápění a ohřev vody pro celou domácnost. Jako alternativní zdroj tepla je možné využít krb nebo krbová kamna, která dotvoří ten pravý pocit útulného domova.

Nadstandardní vinylová podlaha v dekoru velkoformátového dřeva je ideálním řešením pro podlahové vytápění. Je extrémně praktická, velice příjemná pro chůzi na boso i hraní dětí. Díky bezprahovým přechodům je perfektní pro robotický vysavač.

Kvalitní francouzská plastová okna mají trojskla a exteriér v barvě antracitu. Dále je zde příprava na předokenní žaluzie.

Domy jsou připravené k nastěhování.