APPLE HILLSIDE #3 +420 778 503 113

O projektu

 

JEDNÁ SE O DVA MODERNÍ, NÍZKOENERGETICKÉ RODINNÉ DOMY S DISPOZICÍ 4+KK | GARÁŽÍ | TERASOU, KAŽDÝ S UŽITNOU PLOCHOU 146M2 A ZAHRADOU.

Každý dům je rozdělen do dvou podlaží:

  • 1.NP – veliký obývací pokoj (41 m2) s kuchyňským koutem (možno řešit ostrůvkem s varnou deskou a stropní digestoří) a vstupem do zahrady, koupelna s toaletou a sprchovým koutem, komora pod schodištěm, předsíň a garáž (zásuvka pro elektromobil).
  • 2.NP – tři ložnice, prostorná koupelna s vanou, sprchou a toaletou.

Dále je možné využít podkroví jako úložný prostor (ideální např. na lyže a sezónní oblečení).

V domech jsou instalovány rekuperační jednotky RECUAIR s řízeným systémem větrání s rekuperací, který zajišťuje automatickou a neustálou výměnu vzduchu mezi interiérem a venkovním prostředím bez tepelných ztrát. Elektrický kotel je napojený na podlahové vytápění s možností regulace teploty pro jednotlivé místnosti. Dále je zde příprava na tepelné čerpadlo, které si může nový majitel jednoduše instalovat. Jako alternativní zdroj tepla je možné využít krb nebo krbová kamna, která dotvoří ten pravý pocit útulného domova.

Nadstandardní vinylová podlaha v dekoru velkoformátového dřeva, je ideální řešení pro podlahové vytápění, velice příjemná pro chůzi na boso i hraní dětí, a současně extrémně praktická. Díky bezprahovým přechodům je perfektní pro robotický vysavač.

Kvalitní francouzská plastová okna mají trojskla a exteriér v barvě antracitu. Dále je zde příprava na předokenní žaluzie.

Dokončení a předání domů je plánováno do konce roku 2023.